RV – číslo 27

Ľudia narodení 27. deň v mesiaci sú podľa numerológie od prírody trochu nedočkaví a unáhlenými rozhodnutiami pridávajú starosti nielen sebe, ale aj ľudom okolo seba. Mali by byť trpezlivejšími, pretože im trvá dlhšie než ostatným kým nájdu tú správnu cestu. Na druhej strane sú veľmi talentovaní a veľkou mierou sa zaujímajú o duchovné záležitosti. Pre svojich priateľov by spravili čokoľvek.

Číslo 27 numerológovia priraďujú ľuďom so skrytými, ešte neodhalenými a nevyužitými schopnosťami, preto premýšľam, či aj ja som hoden tohoto čísla. Je vo mne v mojom veku naozaj ešte niečo neodhalené okrem krčkov zubov?

A možno práve teraz odhaľujem pre okolie to, čo práve robím.
Vážení, keď mám cieľ, dokážem mať vôľu! je hlásenie v mojom dedinskom rozhlase.
Toto je asi ten odkaz. Sám som tomu neveril, ale je to ono? Je to práve to, čo je naozaj neodhalené?

Hmm. Teraz budem tajnostkársky, ale musím povedať, že niečo predsa odhalené nie je . Čo to však je, nepoviem. Presne tak ako odhaľujú nové umelecké dielo, sochu na nádvorí, ako archeológovia objavia kus minulosti, ktorý im vyčaruje na tvári úsmev úspechu, alebo iné porovnania hodné takej dôležitosti, ja si počkám na svojich „archeológov“ – metaforicky povedané.
Jednoducho nechám toto odhalenie neplánované. A určite bez ceremónie.


Raňajky:
Som začal skoro. O 5:37 prešli otvorom tri plátky morčacej prsnej šunky a pohár mlieka. V tom mlieku mal synáčik predtým ciniminis. No nevylejem to predsa. Hodinu a pol nato prešla otvorom jedna müsli tyčinka.

Desiata:
Biely rohlík a k tomu trochu domáceho parížskeho šalátu zo včera. Žiaľ, iné som doma nemal a ani sa mi nechcelo na nákup.

Obed:
Preso s mliekom. Neskôr som pokračoval banánom a dorazil sa dvomi celozrnnými obdĺžnikmi. Nakoniec som na ten nákup šiel.
Na jednom chlebe (obdĺžniku) sa rozvaľovalo bambino ku spánku zakryté morčacou prsnou šunkou a zakusoval som cesnakové strúčiky. Asi 6 kúskov. No veď už ide zima. Treba sa chrániť prírodnými zdrojmi, no nie? A na druhom len roztiahnuté bambino. Tento som si trochu „okorenil“ thajskými zaváranými chilli papričkami. Finom jó.

Olovrant:
No ťažko povedať, či olovrant alebo večera. Dva rohlíky s tým šalátom, čo som mal na desiatu. Víkendová strava je tu tuším zas, kurde.

Večeru som vynechal, ale môžem povedať, že ten kúsok horkej čokolády sa počítať môže.